Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 18

02 Lis

Międzynarodowa Komisja Elektrotechniczna na Politechnice Rzeszowskiej

Przez cztery dni na Politechnice Rzeszowskiej obradowali przedstawiciele Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC).
05 Paź

"Welcome Days" na Politechnice Rzeszowskiej. Spotkanie studentów programu...

28-30 września br. na Politechnice Rzeszowskiej spotkali się studenci programu Erasmus+, którzy będą studiować w naszej uczelni w bieżącym roku akademickim.

03 Paź

Studia w chińskim Hauzhong University of Science and Technology

Studia w chińskim Hauzhong University of Science and Technology. Termin składania podań: 21 października 2016 roku.